Par mums

Mūsu stāsts

Mūsu stāstu veido apziņa, ka katra cilvēka izvēle un rīcība padara mūs vai nu labākus vai arī diemžēl sliktākus. Mūsuprāt, visu cilvēku stāstus veido cilvēki, notikumi un vide, kas mums ir apkārt. Šajā ziņā mums ir ļoti laimējies satikt daudz dažādus cilvēkus un ne tikai labus cilvēkus, kas mūs ir padarījuši profesionāli un garīgi bagātākus un stiprākus, kā arī stiprinājuši mūsu pārliecību, ka tikai atbalstot un palīdzot cilvēkiem mums apkārt, mēs varam paši pilveidoties un palīdzēt citiem pilnveidoties. Arī Zinātnieki, psihologi un evolucionisti piekrīt, ka cilvēka smadzenes ir iepriekš ieprogrammētas ar nepieciešamību pēc sociālās sadarbības un tās baudīšanas. Cilvēki dabiski to vēlas un attīstās labāk, ja tie sadarbojas un palīdz viens otram. Šīs attiecības, kuras iegūstam no sociālās sadarbības un palīdzības, padara mūs laimīgākus, veselīgākus un produktīvākus. Tā ir viena no cilvēka būtības iezīmēm, kuru mēs vēlamies maksimāli attīstīt sevī un aiznest līdz katram cilvēkam sev apkārt sniedzot iespējami labākos pakalpojumus, daloties zināšanās un palīdzot lauku īpašumu saimniekiem iegūt iespējami augstāko labumu no sava īpašuma! 

Tāpēc mēs dzīvojam un strādājam ar apziņu, ka nevajag miljonus un vadīt milzīgas korporācijas, lai būtu laimīgi un pašpietiekami. Tieši palīdzot citiem un daloties Tu gūsti piepildījumu, gandarījumu un sajūtu, ka dari kaut ko jēgpilnu, kas padara labāku Tevi un pasauli. Tikai daloties un palīdzot viens otram varam radīt pozitīvu vidi sev apkārt, kur liela daļa līdzcilvēku dzīvo laimīgu, pārtikušu un sabalansētu dzīvi. Šobrīd kad Tu lasi šo tekstu veidojas arī mūsu kopīgais stāsts un mēs ceram, ka varēsim Tev palīdzēt, dalīties un aiznest šo sajūtu sadarbojoties!

Savukārt, Zīļu profesionālā stāsta pamatā ir daudzveidība — plašs personīgo interešu, pieredzes un prasmju klāsts, vēlme uzlabot sevi un vidi sev apkārt, palīdzēt līdzcilvēkiem, daloties zināšanās un palīdzot  lauku īpašumu saimniekiem iegūt iespējami augstāku labumu no sava īpašuma. Esam kolēģi un draugi jau gadiem, kur kopā mērotas profesionālās gaitas attīstot vienu no lielākajiem un straujāk augošiem mežu nozares uzņēmumiem Latvijā. Esam strādājuši dažādās valstīs un pilsētās, uzkrājot pieredzi kā lielākos tā mazākos uzņēmumos mežsaimniecībā, būvniecībā, finansēs, ražošanā un mērniecībā, kas dod iespēju uz katru darījumu skatīties plašāk un piegādāt dažādus risinājumus un pēc iespējas lielāku ieguvumu īpašniekam.

Šīs kopīgas vērtības un mērķi deva dzirksteli idejai jauna attīstības virziena un uzņēmumu dibināšanai, lai nodrošinātu lauku īpašumu saimniekiem labākās iespējas gūt iespējami augstāku labumu no sava īpašuma. Pēc šī piesātinātā ceļojuma atgriežamies laukos un gribam ar mūsu pieredzi un zināšanām dalīties un palīdzēt visiem, kam ir meža vai lauksaimniecības zeme. Gribam iesēt daudz zīles, kas izaugs par ozoliem līdzcilvēku ģimenēs. Gribam dot Latvijas lauku īpašumu saimniekiem iespējas un zināšanas gūt augstāko labumu no saviem īpašumiem. Uzzini ko spēj Tavs īpašums!

Zīles kredo

Mūsu kredo nav viens vārds vai teikums, bet gan domāšanas un pasaules uztveres veids, kas rezultējas darbos un rīcībā, kas pasaka visu vārdu vietā. Mūsuprāt, cilvēku un arī uzņēmumu rīcība un darbi atspoguļo viņu vērtības un misiju. Savukārt, jebkura cilvēka vai uzņēmumu misijai vajadzētu būt ar vienu mērķi - darīt visu, lai apkārt būtu pēc iespējas vairāk laimīgu cilvēku. Uzņēmumu gadījumā tas būtu rūpēties par saviem darbiniekiem, godīgi dalīties panākumos ar saviem darbiniekiem nevis iedot pašu minimumu, kamēr uzņēmuma īpašnieki dzīvo pārticībā. Un, protams, uzņēmumam ir jāsniedz godīgs un caurspīdīgs pakalpojums saviem klientiem nevis jāmēģina iedzīvoties uz to rēķina.

Gribam izmantot savu plašo pieredzi un zināšanas, lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju, mūsu līdzcilvēku labklājību un celtu zināšanu līmeni par saviem lauku īpašumiem . Vēlamies, lai rezultāts tiek sasniegts caurspīdīgā procesā, kur visām pusēm ir skaidri un motivējoši spēles noteikumi. Mēs runājam tieši un atklāti, kas balstās uz patiesu un caurspīdīgu saziņu, lai nodrošinātu labāko rezultātu. Tas ietver radikālu caurspīdīgumu, atklātību komunikācijā gan savā starpā, gan ar apkārtējiem un radikāli atvērtu domāšanu jaunām zināšanām un pieredzei.

Esam guvuši pieredzi dažādās sfērās, uzņēmumos, valstīs un balstoties uz šo pieredzi esam definējuši principus pēc kuriem strādajam, sadarbojamies un sniedzam pakalpojumus, tāpēc radījām lauku īpašumu konsultāciju centru Zīles, kur dalāmies ar šo pieredzi un zināšanām, lai lauku īpašumu īpašnieki ieraudzītu, ka viņu īpašums spēj nest daudz lielāku ieguvumu.

Kāpēc zīles?

Rodas loģisks jautājums - kāpēc man uzticēties un izmantot Zīles pakalpojumus?

Šeit virtuālā vidē varam sniegt tikai racionālus argumentus, kā arī varat apskatīt mūsu paveikto un izlasīt atsauksmes, ko par mums saka īpašumu saimnieki, kas izmantoja lauku īpašumu konsultāciju centra Zīles palīdzību. Savukārt, lai iegūtu emocionālus argumentus ir mūs jāsatiek, kas ļaus arī sajūtu līmenī saprast un pārliecināties par visu šeit uzrakstīto! To ir vienkārši izdarīt - uzraksti vai zvani mums un mēs vienmēr atradīsim laiku!

Kāpēc Zīles palīdzēs Tev iegūt vairāk?

Daloties zināšanās un pieredzē parādīsim Tev vairākus scenārijus, kā iegūt pēc iespējas vairāk no lauku īpašumu to apsaimniekojot vai pārdodot. Zīles vienmēr atrod izdevīgāko variantu, kas vidēji nodrošina vismaz 30% lielāku ieguvumu īpašuma saimniekam.

Radikāla visu pakalpojumu, datu un dokumentu caurspīdība, kur īpašuma saimnieki ir iesaistīti un informēti par visiem procesiem. Tāpat nodrošinām pieeju saimniekam kameru novērošanai, kas nodrošināta visos mūsu darba objektos.

Īpašuma saimnieks ir noteicējs par visiem procesiem un var apturēt jebkuru procesu momentāli.

Mums ir daudzpusīga pieredze mežsaimniecības, mērniecības, īpašumu pirkšanas un pārdošanas un finanšu nozarēs. Mēs personīgi pazīstam un sadarbojamies ar visiem aktīvajiem īpašumu gala pircējiem, kas garantē, ka Zīles klienti vienmēr saņems iespējami augstāko ieguvumu.

Izmantojam dažādas pašu izstrādātas un publiski pieejamas tehnoloģijas un instrumentus, kas mums palīdz ātrāk un kvalitatīvāk piegādāt rezultātu. Piemēram, esam izstrādājuši unikālu īpašumu vērtēšanas sistēmu, kas mums atļauj veikt attālinātu vērtējumu dažu minūšu laikā. Kā arī izmantojam dronus īpašumu apsekošanai dabā.

Lauku īpašumu konsultāciju centrs Zīles

Lauku īpašumu konsultāciju centrs Zīles ir pirmais šāda veida pakalpojums, kas sniedz tik plašas un dažādas konsultācijas lauku īpašumu saimniekiem par to kā iegūt iespējami augstāko labumu no sava lauku īpašuma - meža zemes, lauksaimniecībā izmantojamas un neizmantojamas zemes, purviem un jebkura cita lauku īpašuma.

Vadības komanda
Raimonds Cipe

Lauku īpašumu konsultācija centra Zīles dibinātājs ar daudzpusīgu pieredzi pārdošanas, finanšu, investīciju un mežsaimniecības nozarēs gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Atgriežoties Latvijā pēdējos 5 gadus veltījis palīdzot rasties vienam no lielākajiem mežsaimniecības uzņēmumiem, kur 4 gadu laikā uzņēmuma apgrozījums pieauga 4 reizes un tika realizēti 7 000 hektāri zemes. Raimonda pieredze inovācijās, procesu automatizācija, finansēs un plašais kontaktu loks palīdz piegādāt augstākās cenas lauku īpašumu saimniekiem, kā arī nepārtaukti attīstīt pakalpojumu klāstu tādejādi uzlabojot Zīles klientu sadarbības pieredzi.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika