Apsaimniekošana

Zemes apsaimniekošana

Zemes apsaimniekošana ar Zīles jauns pakalpojums, kas palīdz lauksaimniecības zemes īpašniekiem palielināt ieguvumu. Sazinies ar Zīles lauku īpašumu konsultantiem!

Zemes nomas izsoles

Zemes nomas maksa ar Zīles konsultantu iesaisti būs augstāka, kas iegūta caurspīdīgā un godīgā procesā. Uzzini vairāk par zemes iznomāšanas modeli un cenrādi!

Zemes izsoles

Lauksaimniecības zemes izsole ar Zīles ietaupīs Tavu laiku un palielinās ieguvumu. Sazinies ar Zīles lauku īpašumu konsultantiem!

Grāvju sakārtošana

Grāvju tīrīšana ar Zīles zināšanām ietaupīs līdzekļus un palielinās Tava īpašuma vērtību. Sazinies ar Zīles jau šodien un uzzini vairāk par pakalpojumu!

Pļaušana un frēzēšana

Zemes frēzēšana Zīles konsultantu uzraudzībā uzlabos īpašuma stāvokli un palielinās ieguvumu! Sazinies ar Zīles un palielini sava īpašuma vērtību!

Augsnes analīzes

Augsnes analīzes Zīles konsultantu pārraudzībā tiks veiktas atbildīgi un pareizi. Uzzini vairāk par zemes analīzes veikšanas ieguvumiem un noteikumiem!

Meliorācija

Meliorācija Zīles konsultantu pārraudzībā tiks realizēta atbildīgi un ievērojot likumu. Uzzini vairāk par meliorācijas darbu ieguvumiem un veikšanas noteikumiem!

Apmežošana

Lauksaimniecības zemes apmežošana Zīles konsultantu vadībā nodrošinās kvalitatīvu un pareizu apmežošanu. Sazinies ar Zīles lauku īpašumu konsultantiem!

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika