Pārdod meža zemi Zīles un iegūsti vairāk!

Pērkam izstrādātu un neizstrādātu meža zemi visā Latvijā

Pārdodot īpašumu Tu saņemsi:

 • Godīgu un iespējami augstāko cenu atbilstoši tā brīža tirgus apstākļiem
 • Norēķinu līguma parakstīšanās dienā
 • Visu izdevumu apmaksu, kas saistīti ar īpašuma iegādi
 • Bezmaksas juridiskos pakalpojumus
 • Bezmaksas nodokļu konsultācijas
 • Iespēju saņemt avansa maksājumu
 • Bezmaksas mērniecības un atdalīšanas darbu organizēšanu
 • Mūsu solījumu, ka īpašums tiks atbildīgi apsaimniekots, nesot labumu Latvijas ekonomikai un tās iedzīvotājiem

Lauku īpašuma konsultāciju centrs Zīles ir pirmais konsultāciju centrs, kas apvieno konsultantus ar pieredzi meža apsaimniekošanā, lauksaimniecības, finanšu, mērniecības un investīciju nozarēs. Mēs dalāmies ar šīm zināšanām un pieredzi, lai līdzcilvēki mums apkārt saņemtu godīgu un iespējami augstāko samaksu no meža zemi un varētu to izbaudīt.

Pērkam meža zemes visā Latvijā 

Pērkam visa veida meža zemes:

 • Briestaudzes - augošu koku mežus
 • Izcirstas meža zemes
 • Necirstas meža zemes
 • Apgrūtinātas meža zemes
 • Jaunaudzes

Pēc meža zemes iegādes mūsu uzņēmums veic rūpīgu un ilgtspējīgu apsaimniekošanu, lai saglabātu un uzlabotu meža ekosistēmas veselību.

Mēs ievērojam šādus principus:

 1. Ilgtspējīga Mežsaimniecība: Nodrošinām, ka meža izstrāde tiek veikta saskaņā ar ilgtspējības principiem, respektējot dabas resursus un atjaunojot mežu. Veicam selektīvu izciršanu, lai uzturētu meža bioloģisko daudzveidību un struktūru.

 2. Klimata Izmaiņu Mazināšana: Mūsu apsaimniekošanas plāni ietver oglekļa dioksīda uzglabāšanu, kas veicina klimata izmaiņu mazināšanu. Atjaunojam izcirstās teritorijas ar jauniem stādiem, lai veicinātu oglekļa piesaisti.

 3. Regulāra Monitorēšana un Audits: Veicam regulāru meža resursu monitoringu un auditus, lai pārliecinātos par ilgtspējības kritēriju ievērošanu. Pārskatām un pielāgojam apsaimniekošanas plānus, balstoties uz jaunākajiem zinātniskajiem datiem un vides apstākļiem.

 4. Sertifikācija un Atbilstība Normatīvajiem Aktiem: Nodrošinām atbilstību vietējiem un starptautiskajiem normatīvajiem aktiem, kā arī iegūstam atbilstošas sertifikācijas, piemēram, FSC (Forest Stewardship Council), kas apliecina mūsu apņemšanos ievērot augstākos mežsaimniecības standartus.

Ar šīm iniciatīvām mēs nodrošinām, ka mūsu apsaimniekotie meži paliek sakopti, produktīvi un bioloģiski daudzveidīgi, vienlaikus sniedzot ekonomiskus ieguvumus un veicinot vietējo kopienu labklājību.

Biežāk uzdotie jautājumi par meža izsoles veikšanu
Meža izsoles, meža apsaimniekošana vai cirsmas izsole, kas ir izdevīgāk?

Nav viennozīmīgas atbildes, kas ir labāk – meža apsaimniekošana, meža izsole vai cirsmas izsole. Viens gan ir skaidri zināms – lai iegūtu augstāko labumu, abos gadījumos ir nepieciešamas konsultācijas ar ekspertiem, kur Zīles konsultanti izdarīs visu Tavā vietā, sākot ar visas dokumentācijas sakārtošanu, īpašuma novērtēšanu pēc papīra un dabā, izsoles rīkošanu un arī visu juridiskās puses organizēšanu. Sazinies ar mums un kopā mēs atradīsim scenāriju, kas palīdzēs Tev iegūt iespējami augstāko labumu no jebkura Tevis izvēlētā scenārija!

Kā var iegūt vairāk no meža izsoles?

No meža izsoles var iegūt vairāk, ja tiek piesaistīti pieredzējuši un godprātīgi konsultanti, kuriem tiek maksāta konsultācijas samaksa, tikai veiksmīga darījuma gadījumā.

Kādi nodokļi ir jāmaksā, ja tiek veikta meža izsole?

Ja meža izsoles rezultātā tiek pārdots īpašums, ienākuma nodoklis kā nekustamā īpašuma pārdošanas ir 0%, ja tas ir vienīgais īpašums valdījumā 5 gadus vai 20%, ja nav vienīgais (norādīts likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”). Ar nodokli tiek aplikta starpība, kas veidojas no meža zemes jeb nekustamā īpašuma pārdošanas cenas atņemot īpašuma iegādes vērtību.

Interesē kā iegūt maksimumu no meža zemes pārdošanas? Aizpildi pieteikuma formu jau tagad!

Saistītie raksti

Populārākās celulozes izmantošanas nozares

Celulozes izmantojums produktu ražošanā ir būtisks faktors, kas veicina ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.
Publicēts 30/11/2023

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Kādi ir iespējamie meža ciršanas veidi!?

Pirms uzsākt mežistrādi ir būtiski saprast kāds ciršanas veids ir piemērotākais
Publicēts 01/11/2023

Kā atpazīt pārpircējus un uzņēmumus, kas vēlas no Tevis nopirkt pēc iespējas lētāk!?

Daudzi meža un lauksaimniecības zemes īpašnieki iekrīt pārpircēju lamatās, kā rezultātā zemes īpašnieki iegūst par 30-50% mazāk!
Publicēts 26/09/2022

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika