Mežizstrāde ar Zīles - pārdomāta un atbildīga

Mežizstrāde ir viens no pakalpojumiem, kas tiek nodrošināts iekš Zīles pakalpojuma viedā meža apsaimniekošana. Mežizstrāde ir mežu apsaimniekošanas posms, kurā notiek koku ciršana un pievešana līdz krautuvei. Šis ir ļoti svarīgs un bieži izaicinājumiem bagāts process, kur pieredze un zināšanas spēlē būtisku lomu, lai mežizstrāde notiktu bez kļūdām, kuras var radīt zaudējumus meža saimniekiem. Lauku īpašumu konsultāciju centra Zīles daudzpusīgā konsultantu pieredze meža apsaimniekošanā, mežizstrādē un koksnes realizācijā sniedz iespējami augstāko ieguvumu meža saimniekiem no mežizstrādes.

Pārdomāti mežizstrādes pakalpojumi

Mežizstrādes pakalpojumi ar lauku īpašumu konsultāciju centru Zīles sniedz meža zemes īpašniekiem pārdomātu un saprātīgu mežizstrādi, kur tiek veikta visu procesu skrupuloza uzraudzība, kas samazina kļūdīšanās iespējas mežizstrādes procesā. Mežizstrāde bieži ir pārsteigumiem bagāts process, kur tādi neparedzami apstākļi kā laikapstākļi, saplīsusi tehnika vai apaļkoka cenu izmaiņas liek mainīt mežizstrādes plānu stundas laikā, tāpēc Zīles jau no pirmās mežizstrādes darbu dienas skrupulozi sekojam līdzi katrai darbībai un reaģējam zibenīgi, lai neciestu rezultāts.

Zīles dalās visās šajās zināšanās un iesaista meža saimniekus visos mežizstrādes procesos. Šīs zināšanas, tehnoloģijas un pieredze palīdzēs Tev izprast mežizstrādes procesus un pašam arī kontrolēt, lai mežizstrāde notiktu pārdomāti un atbildīgi. Dalāmies ar šīm zināšanām un pieredzi, tajā skaitā arī par to, kāda ir pārdomāta mežizstrāde, lai līdzcilvēki mums apkārt saņemtu godīgu samaksu un varētu to izbaudīt.

Mežizstrāde ar Zīles – iekļautie pakalpojumi

Mežizstrāde ar Zīles konsultantu pieredzi sniegs Tev padziļinātas zināšanas un lielāku ieguvumu no Tava īpašuma. Mums ir pieredze mežizstrādē dažādas sarežģītības apstākļos, kur spējam rast izdevīgāko risinājumu katram meža saimniekam.

Zīles mežizstrādes pakalpojumi:

  • Cirsmas vērtības noteikšana pēc dokumentācijas un apskates dabā
  • Dokumentācijas sagatavošana – meža inventarizācija, meža apsaimniekošanas projekts, cirsmas skice, ciršanas iesniegums, atskaites Valsts meža dienestam
  • Īpašuma sagatavošana pirms mežizstrādes darbiem – robežu un kupicu sakārtošana, stigošana, dastošana, mērniecība
  • Sortimentu lapas gatavošana
  • Mežizstrāde - zāģēšana un koksnes pievešana
  • Loģistika un apaļkoka realizācija
  • Īpašuma sakārtošana – grāvju, ceļu un risu sakārtošana

Pārdomāta un saprātīga mežistrāde samazinās izmaksas, ietaupīs laiku un palielinās Tavu ieguvumu no apaļkoku realizācijas.

Mežizstrāde - biežāk uzdotie jautājumi
Kas ir mežizstrāde?

Mežizstrāde ir cirsmu izstrādes darbi un viens no svarīgākajiem mežu apsaimniekošanas posmiem, kas ietver tādas darbības kā koku ciršana un pievešana līdz krautuvei.

Kādi ir mežizstrādes pakalpojumi?

Klasiski mežizstrādes pakalpojumi ir - zāģēšana, apaļkoka pievešana un loģistika. Zīles šo pakalpojumu klāstu esam paplašinājuši iekš viedās mežu apsaimniekošanas pakalpojumam, kur klāt nāk arī dokumentācijas sagatavošana, cirsmas sagatavošana, apaļkoka realizācija un īpašuma sakārtošana pēc mežizstrādes.

Kādas ir mežizstrādes cenas?

Mežizstrādes cenas un izmaksas ietekmē daudzi faktori kā īpašuma stāvoklis (slapjš vai sauss), pievešanas ceļa garums un krautuves attālums līdz apaļkoka piegādes vietām, tāpēc nav iespējams definēt vienu konkrētu cenu par mežizstrādes pakalpojumiem. Vidēji šodien jārēķinās, ka koku ciršana un pievešana līdz krautuvei izmaksās ap 20 eiro par m3 koksnes.

Meklē mežizstrādes uzņēmumus pārdomātiem un atbildīgiem mežizstrādes darbiem? Aizpildi pieteikuma formu jau tagad!

Saistītie raksti

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika