Kokvedēja pakalpojumi Zīles uzraudzībā

Kokvedēja pakalpojumi lauku īpašumu konsultāciju centra Zīles uzraudzībā nodrošinās Tev pārdomātu maršrutu plānošanu, kas palielinās Tavu ieguvumu un paātrinās krautuves novešanu. Savlaicīga krautuves novešana savukārt minimizē zaudējumu riskus – koksnes iespējamo bojāšanos (vasarā), zādzības un strauju laikapstākļu maiņu, kas liedz piekļuvi krautuvei. Jāpiemin arī, ka kokvedēja pakalpojumi būs lētāki, ja arī mežizstrādes process tiks pārdomāti organizēts.

Kokvedēja pakalpojumi - apstākļi, kas ietekmē kvalitāti un izmaksas

  1. Mežizstrādes pārdomāta organizēšana - gudra sortimentu lapu izveide, zāģēšanas un apaļkoka pievešanas kvalitāte uz krautuvi, lai kokvedēja šoferim nav jāpavada laiks šķirojot sortimentu, pārdomāta krautuves vieta, kas nesarežģīs piebraukšanu kokvedējam. Šīs darbības, pārdomāti veiktas, būtiski paātrinās apaļkoka aizvešanu un samazinās izmaksas.
  2. Pārdomāta maršrutu plānošana - ir jāizmanto jaunākas ceļu kartes un datubāzes, kurās efektīvi var saplānot maršrutus un kur laicīgi redz, kuri ceļi ir aizvērti vai tiks aizvērti.
  3. Jābūt pieejamai informācijai un datubāzēm par apaļkoka cenām tuvākajās zāģētavās ap cirsmas vietu. Ja šī informācija tiek laicīgi analizēta, tad var laicīgi pieņemt lēmumu par maršruta izmaiņām un varbūt vest apaļkoku uz tuvāku piegādes vietu. Mums Zīlēs ir pieredze apaļkoka realizācijā Baltijā, kā arī kontakti ar visām nozīmīgākajām apaļkoka piegādes vietām, attiecīgi kokvedēja pakalpojumi tiek saplānoti pārdomāti.
  4. Kokvedēju šoferu kompetence un pieredze – var būtiski ietekmēt ātrumu, kādā tiek novesta krautuve, kā arī samazināt iespējamās kļūdas, jo bieži kokvedēja šoferis ir cilvēks, kuram jāpieņem lēmums uz vietas redzot reālos apstākļus.
  5. Laikapstākļi var būtiski ietekmēt maršrutu plānošanu, tāpēc ir jāveic nepārtraukts laikapstākļu monitorings, lai efektīvi un laicīgi saplānotu kokvedēja maršrutus.

Kokvedēja pakalpojumi ar Zīles nodrošinās Tev pārdomātu maršrutu plānošanu un pēc iespējas ātrāku krautuves novešanu.

Kokvedēja pakalpojumi - biežāk uzdotie jautājumi
Kas ietekmē kokvedēja pakalpojuma cenu?

Galvenās lietas, kas var paaugstināt kokvedēja pakalpojuma cenu – slikti novietota koksnes krautuve, nekārtīgi sakrauta koksnes krautuve, laikapstākļi kā rezultātā ir apgrūtināta piekļūšana krautuvei.

Kādas ir kokvedēju pakalpojumu cenas?

Nebūs tāda viena cena, parasti ir izstrādāts cenrādis, kas parāda, cik būs jāmaksā par aizvesto m3 atkarībā no veicamā attāluma no krautuves līdz piegādes vietai. Atsevišķi vēl var nākties piemaksāt, ja ir jāšķiro un jāpārkrāmē sortimenti krautuvē, tāpēc ļoti svarīgi ir atbildīgi un kārtīgi sakrauta krautuve.

Interesē pārdomāti kokvedēja pakalpojumi? Sazinies ar Zīles!

Saistītie raksti

Populārākās celulozes izmantošanas nozares

Celulozes izmantojums produktu ražošanā ir būtisks faktors, kas veicina ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.
Publicēts 30/11/2023

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Kādi ir iespējamie meža ciršanas veidi!?

Pirms uzsākt mežistrādi ir būtiski saprast kāds ciršanas veids ir piemērotākais
Publicēts 01/11/2023

Kā atpazīt pārpircējus un uzņēmumus, kas vēlas no Tevis nopirkt pēc iespējas lētāk!?

Daudzi meža un lauksaimniecības zemes īpašnieki iekrīt pārpircēju lamatās, kā rezultātā zemes īpašnieki iegūst par 30-50% mazāk!
Publicēts 26/09/2022

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika