Dastošana ar Zīles kā detalizēts biznesa plāns

Dastošana ar lauku īpašumu konsultāciju centru Zīles - pakalpojums, kas nodrošinās Tev pārdomāti veiktu dastošanu, kas kalpos kā detalizēts biznesa plāns un palīdzēs iegūt iespējami augstāko labumu no meža zemes. Dastošana ir kritiski svarīga darbība, ja vēlies precīzi saprast, cik daudz ir iespējams nocirst no Tava meža. Neprecīzi vai pavirši veikta dastošana var nest daudzu tūkstošu zaudējumus, tāpēc mēs Zīlēs šajā procesā izmantojam mūsu daudzpusīgās zināšanas un tehnoloģijas par mežsaimniecības nozari, lai dastošana būtu kā biznesa plāns nevis tehniski veikta procedūra.

Mežs un ap to saistītās lietas, tajā skaitā arī pareizi veikta dastošana, prasa specifiskas zināšanas, lai šis svarīgākais dokuments par Tavu īpašumu tiktu pareizi izveidots. Mūsu zināšanas, tehnoloģijas un pārdomāti veikta dastošana palielinās Tavu finansiālo ieguvumu, tāpēc lauku īpašumu konsultāciju centrā Zīles esam radījuši šo pakalpojumu klāstu, kur dalāmies ar zināšanām un pieredzi, kas palīdz saimniekiem ieraudzīt, ko viņu īpašums patiesi spēj.

Pārdomāta dastošana ar Zīles

Diemžēl bieži sastopamies ar nepārdomāti izstrādātiem dastojumiem, kas samazina meža īpašnieku ieguvumu. Daudzos gadījumos tas ir skaidrojams ar to, ka taksatori nav uzņēmēji un reti kuram ir pieredze tieši mežizstrādē. Tie ir cilvēki, kuri pārzina meža likumu un pieiet dastošanas procesam tikai tehniski. Pārdomāta dastošana ar mūsu palīdzību paredz to, ka tiek izmantotas praktiskas pieredzes rezultātā iegūtas zināšanas, kur tiek salīdzināti dastojumi ar reālo iznākumu. Šāda pieeja padara dastošanu daudz efektīvāku un pārdomātāku, kas palielina saimnieku ieguvumu.

Lietas, kas jāņem vērā, veicot dastošanu:

  1. Īpašuma analīze dabā kopā ar taksatoru, lai atrastu pareizu pieeju saimnieciski visizdevīgākā dastojuma izveidē.
  2. Pārbaudītu un uzticamu taksatoru izmantošana, lai samazinātu kļūdas procentu un iespējamo informācijas noplūdi. Diemžēl daļa dastojuma veicēju mēdz nopludināt informāciju sev zināmiem mežistrādes uzņēmumiem, kā rezultātā meža saimnieks cieš zaudējumus.
  3. Neuzķerties uz to, ja kāds piedāvā taisīt dastošanu bez maksas - tās ir lamatas!
  4. Nesteigties, jo atceries – steiga visos procesos, kas ir ap Tavu meža īpašumu, samazina ieguvumu.
  5. Nemeklēt lētākās dastošanas cenas dastojuma izveidei – viena kļūda var maksāt tūkstošus dēļ simts ietaupītiem eiro. Pareizais jautājums ir nevis, cik maksā meža dastošana, bet gan, cik labs ir dastojuma veicējs!

Lauku īpašumu konsultāciju centrs Zīles dalīsies ar Tevi zināšanās, tehnoloģijās un pieredzē, kas palīdzēs Tev izprast šos procesus līdz detaļām un samazinās iespēju Tevi maldināt. Dalāmies ar šīm zināšanām un pieredzi, lai līdzcilvēki mums apkārt uzzinātu, ko spēj viņu lauku īpašumi, un saņemtu iespējami augstāko ieguvumu, izbaudot to ar savām ģimenēm.

Biežāk uzdotie jautājumi par dastošanu
Kas ir dastošana?

Dastošana ir katra koka precīza uzmērīšana, nosakot katra koka parametrus, kas pēc tam precīzi nosaka, ko un cik daudz var cirst Tavā meža īpašumā. Šis ir ļoti svarīgs dokuments, ja tiek pārdota cirsma vai arī ja tiek pārdots meža īpašums, kurā ir vēl daudz cērtamu koku. Ņem vērā, ka ir ļoti svarīgi atrast pieredzējušu un godīgu taksatoru, jo viena viņa kļūda (apzināta vai neapzināta) var nest Tev tūkstošiem lielus zaudējumus!

Kāda ir cirsmas dastošanas cena?

Parasti dastošanas cenas svārstās no 60-100 eiro par hektāru, bet svarīgākais ir gudri veikta dastošana, jo viena paviršība vai kļūda var radīt desmitus tūkstošus lielus zaudējumus. Zīles dastošanu veic pārsvarā saviem spēkiem vai izmantojot pārbaudītus un godīgus taksatorus.

Interesē, kā iegūt pārdomātu dastojumu, kas palielinās Tavu ieguvumu? Aizpildi pieteikuma formu jau tagad!

Saistītie raksti

Populārākās celulozes izmantošanas nozares

Celulozes izmantojums produktu ražošanā ir būtisks faktors, kas veicina ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.
Publicēts 30/11/2023

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Kādi ir iespējamie meža ciršanas veidi!?

Pirms uzsākt mežistrādi ir būtiski saprast kāds ciršanas veids ir piemērotākais
Publicēts 01/11/2023

Kā atpazīt pārpircējus un uzņēmumus, kas vēlas no Tevis nopirkt pēc iespējas lētāk!?

Daudzi meža un lauksaimniecības zemes īpašnieki iekrīt pārpircēju lamatās, kā rezultātā zemes īpašnieki iegūst par 30-50% mazāk!
Publicēts 26/09/2022

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika