Cirsmas skice ar Zīles - precīza un atbilstoša likumam

Cirsmas skice, kas izveidota lauku īpašumu konsultāciju centrā Zīles, palīdzēs Tev iegūt precīzu un atbilstoši likumam izveidotu cirsmas skici, kas nodrošinās laicīgu ciršanas atļaujas saņemšanu un pēc iespējas ātrāku mežizstrādes uzsākšanu. Cirsmas skice ir jāizpilda ļoti precīzi un tajā jābūt iekļautam:

  1. Īpašuma nosaukumam
  2. Zemes vienības kadastra numuram
  3. Norādei par ziemeļu pusi
  4. Cirsmas robežu kontūras novietojumam un robežpunktu koordinātēm
  5. Piesaistei pie kvartālstigas, zemes vienības robežzīmes, trases, grāvja, izcirtuma, meža infrastruktūras objekta krustpunkta vai cirsmas virsotņu koordinātēm
  6. Īpašnieka rekvizīti

Cirsmu skices - svarīgs solis Tava finansiālā ieguvuma palielināšanai

Pareizi izveidota cirsmas skice prasa zināšanas, pieredzi un pedantisku pieeju, kas paātrinās visus procesus un paātrinās Tavu finansiālo ieguvumu. Neprecīzi izveidota cirsmas skice var samazināt Tavu ieguvumu, ja, piemēram, ir iestigots un skicē iezīmēta mazāka platība nekā reālā teritorijā, kurā iespējams veikt meža ciršanu, kā arī var paildzināt ciršanas atļaujas iegūšanu, ja ir neprecizitātes cirsmas skicē. Dalāmies ar šīm zināšanām un pieredzi, lai līdzcilvēki mums apkārt uzzinātu, ko spēj viņu lauku īpašumi, un saņemtu iespējami augstāko ieguvumu, izbaudot to ar savām ģimenēm.

Biežāk uzdotie jautājumi par cirsmas skici
Kas ir cirsmas skice?

Cirsmas skice ir vizualizēts iestigotās cirsmas dokuments, kas obligāti jāiesniedz mežniecībā, lai saņemtu ciršanas atļauju.

Vai cirsmas skice tiek veidota speciālās programmatūrās?

Cirsmu skices var tikt veidotas gan manuāli, gan arī izmantojot speciālas GPS ierīces. Lauku īpašumu konsultāciju centrā Zīles izmantojam jaunākās tehnoloģijas, lai cirsmas skice taptu ātrāk un precīzāk.

Interesē precīza un atbildīgi izveidota cirsmas skice? Aizpildi pieteikuma formu jau tagad!

Saistītie raksti

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika