Lauksaimniecības zemes pārdošana par augstāko cenu ar Zīles

Lauksaimniecības zemes cena veidojas no vairākiem faktoriem — atrašanās vietas, augsnes kvalitātes un sakārtotas infrastruktūras kā grāvji un meliorācijas sistēmas. Lielākie lauksaimniecības zemes pircēji ir zemnieki, tāpēc Zīles ir izveidojusi unikālu zemnieku datubāzi par katru Latvijas reģionu, kas sniedz iespēju ātri saprast, kuri zemnieki būtu ieinteresēti Tavas lauksaimniecības zemes iegādē.

Lauku īpašuma konsultāciju centrs Zīles ir pirmais konsultāciju centrs, kas var palīdzēt pārdot lauksaimniecības zemes īstajam gala pircējam, kas samaksās augstāko cenu! Mūsu konsultantiem ir daudzu gadu pieredze meža, lauksaimniecības, finanšu, mērniecības un investīciju nozarēs. Šī pieredze palīdz Zīles klientiem iegūt augstāko cenu par savu lauksaimniecības zemi.

Lauksaimniecības zemes lielākie pircēji Latvijā

Kas pērk lauksaimniecības zemi Latvijā? Lauksaimniecības zemes lielākie pircēji ir zemnieki un dažādi investori. Lauksaimniecības zemes pārdošanas procesā būtiski ir rīkot izsoli starp vairākiem zemniekiem un investoriem, kas būtiski palielinās finansiālo ieguvumu. Lauku īpašumu konsultāciju centra Zīles mērķis ir gan palīdzēt izdevīgi pārdot lauksaimniecības zemes, nokārtojot visus ar pārdošanu saistītus dokumentus, gan arī sniegt konsultācijas, kā palielināt lauksaimniecības zemes vērtību pirms pārdošanas. Mūsu konsultanti personīgi pazīst un jau ilglaicīgi sadarbojas ar visiem vietējiem un starptautiskajiem investoriem un zemnieku saimniecībām, kas palīdz mūsu klientiem saņemt augstāko cenu par savu īpašumu.

Lauksaimniecības zemes proaktīvā pārdošana — unikāls pakalpojums Latvijas tirgū!

Lauksaimniecības zemes proaktīvā pārdošana nozīmē, ka:

  1. Pirms tiek veikta īpašuma izsole, īpašums tiek apskatīts dabā un veiktas visas darbības, lai palielinātu lauksaimniecības zemes īpašnieka ieguvumu.
  2. Tiek rīkota lauksaimniecības zemes izsole, izmantojot Zīles zemnieku datubāzi, pateicoties kurai tiek rīkota mērķēta izsole starp vairākiem pretendentiem, kas atrodas 50 km rādiusā ap izsoles lauksaimniecības zemi.

Ja vēlies izdevīgi pārdot lauksaimniecības zemes, vērsies pie mūsu konsultantiem un mēs palīdzēsim saņemt augstāko samaksu par Tavu lauksaimniecības zemes īpašumu. Zīles izdarīs visu Tavā vietā, sākot ar visas dokumentācijas sakārtošanu, īpašuma novērtēšanu pēc papīra un dabā, izsoles rīkošanu un līdz pat darījuma juridiskās puses organizēšanu.

Lauksaimniecības zemes cena būs ievērojami augstāka vēršoties pie Zīles

Lauksaimniecības zemes cena būs ievērojami augstāka, ja vērsīsies pie Zīles, kas ir lauku īpašumu konsultāciju centrs ar ilggadēju pieredzi meža un lauksaimniecības zemes pirkšanas un pārdošanas jautājumos (esam palīdzējuši pārdot 7000 ha meža un lauksaimniecības zemes), tāpēc, ja vēlies iegūt augstāko lauksaimniecības zemes cenu, sazinies ar Zīles konsultantiem. Nodrošinām unikālu pakalpojumu lauksaimniecības zemes īpašniekiem, kuri vēlas pārdot lauksaimniecības zemes, palīdzot iegūt maksimālu ieguvumu īpašniekiem nevis starpniekiem.

Lauksaimniecības zemes īpašnieki saņem unikālu pakalpojumu klāstu

Ja izlēmi pārdot lauksaimniecības zemi, nodrošināsim Tev pilna cikla pārdošanas un izsoles pakalpojumus, kas nodrošinās 20-40% augstāku ieguvumu, nekā mēģinot pārdot saviem spēkiem. Mums ir ilggadēja pieredze lauksaimniecības un meža zemju pārdošanā un apsaimniekošanā, kuru pielietojot nodrošinām sekojošus pakalpojumus:

  • Lauksaimniecības zemes nodalīšana no kopējā īpašuma (mājvietas vai meža zemes)
  • Lauksaimniecības zemes izsole un pārdošana
  • Vērtējums pēc dokumentiem un pēc apskates dabā
  • Reģistrēšana zemesgrāmatā
  • Īpašuma uzmērīšana
  • Mantojuma tiesību sakārtošana
  • Visu juridisko un nodokļu jautājumu sakārtošana
  • Komunikācija un visu darbu organizēšana ar notāriem un bankām

Papildus lauksaimniecības zemes pārdošanas pakalpojumiem un konsultācijām piedāvājam arī lauksaimniecības zemes apsaimniekošanas, apmežošanas, iznomāšanas un citus svarīgus pakalpojumus, kas cels Tavas lauksaimniecības zemes vērtību.

Augsta lauksaimniecības zemes cena

Lauksaimniecības zemes cenu nosaka vairāki faktori — atrašanās vieta, augsnes balles, piekļūšanas apstākļi, meliorācijas vai grāvju sistēmu esamība, kā arī konkrētā reģiona pieejamās lauksaimniecības zemes platības. Sakārtojot lauksaimniecības zemes un gudri pieejot pārdošanas procesam, Zīles klienti vienmēr iegūst augstāko cenu, pārdodot vai iznomājot savas lauksaimniecības zemes.

Mūsu zināšanas, pieredze un izstrādātais lauksaimniecības zemes pārdošanas modelis un vērtēšanas sistēma papildus šiem cenu veidojošiem faktoriem ietver arī citu ieņēmumu potenciālu, kas var būtiski palielināt lauksaimniecības zemes īpašnieku ieguvumu: CO2 kompensācijas, saules paneļu parks, vēja turbīnu potenciāls un citus zaļās saimniekošanas virzienus. Pateicoties šādai pieejai, spējam piegādāt augstas cenas par lauksaimniecības zemēm tās īpašniekiem.

Biežāk uzdotie jautājumi par zemes proaktīvo pārdošanu
Kā iegūt augstāko cenu no zemes izsoles?

Ieteicams būtu piesaistīt nozari pārzinošus konsultantus, tad obligāti jāsavāc visa pieejamā informācija par Tavu lauksaimniecības zemi, lai ir iespējams veikt vērtējumu pēc dokumentiem. Zīles konsultantu pieredze un pircēju datubāze palīdzēs veikt izsoli starp vairākiem reāliem interesentiem, tādejādi paātrinot zemes izsoles rezultātu un palielinot pēc iespējas ieguvumu. Būtiski ir apzināties, ka steiga samazina iespēju iegūt maksimāli augstāko cenu.

Kā veidojas lauksaimniecības zemes nomas cena?

Lauksaimniecības zemes nomas cena šobrīd Latvijā ir diezgan negodīga pret tās īpašniekiem, kur nomas maksa tiek noteikta apzināti zemāka, maldinot zemes īpašniekus. Zīles ir izstrādājuši lauksaimniecības zemes nomas maksas aprēķina sistēmu, kas ir godīga gan pret īpašnieku, gan iznomātāju. 

Kādi nodokļi ir jāmaksā, ja zeme tiek pārdota zemes izsoles rezultātā?

Ja zemes izsoles rezultātā īpašums tiek veiksmīgi pārdots un ir peļņa tad, ja tas ir vienīgais īpašums un valdījumā 5 gadus nodoklis būs 0%, vai 20%, ja nav vienīgais īpašums saimnieka valdījumā (norādīts likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”). Ar nodokli tiek aplikta starpība, kas veidojas no nekustamā īpašuma pārdošanas cenas atņemot īpašuma iegādes vērtību.

Pārdod lauksaimniecības zemes? Aizpildi pieteikuma formu jau tagad!

Saistītie raksti

Populārākās celulozes izmantošanas nozares

Celulozes izmantojums produktu ražošanā ir būtisks faktors, kas veicina ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.
Publicēts 30/11/2023

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika