Lauksaimniecības zemes izsole ar Zīles

Lauksaimniecības zemes izsole ar Zīles palīdzību ir pakalpojums, kas palīdz zemes īpašniekiem iegūt iespējami augstāko ieguvumu no savas lauksaimniecības zemes pārdošanas izsolē. Lauku īpašumu konsultāciju centra Zīles konsultantiem ir daudzpusīga pieredze meža un lauksaimniecības zemju izsoļu veikšanā visā Latvijas teritorijā, kā arī ir izveidota unikāla zemnieku un citu pircēju datubāze, kas sniedz iespēju ātri saprast, kuri ir iespējamie pircēji ar vislielāko interesi piedalīties zemes izsolē.

Zemes izsoles soļi un Tavi ieguvumi

Zīles ne tikai organizē visus zemes izsoles procesus, bet arī izvērtē īpašuma stāvokli un, ja nepieciešams, veic darbības, kas nepieciešamas, lai uzlabotu zemes stāvokli, kā rezultātā celsies īpašnieka ieguvums no zemes izsoles.

Zīles organizētās zemes izsoles soļi:

 1. Tiek savākti visi nepieciešamie dokumenti, lai veiktu precīzu analīzi
 2. Tiek noteikta īpašuma vērtība pēc pieejamo dokumentu un datubāžu analīzes
 3. Īpašums tiek apskatīts un izpētīts dabā, kur pievēršam uzmanību - meliorācijas un grāvju esamībai un stāvoklim, vai īpašums ir jāatbrīvo no apauguma, zāles, vai īpašumu nepieciešams frēzēt, piekļuves apstākļi īpašumam un citiem apstākļiem
 4. Saprotam, vai ir nepieciešams veikt darbības, kuras būtiski uzlabotu zemes izsoles guvumu - grāvju un meliorācijas sakārtošana, frēzēšana un/vai apauguma novākšana, pļaušana
 5. Ja ir aizdomas, ka īpašuma auglības balles neatbilst patiesībai, veicam jaunas augsnes analīzes
 6. Izveidojam vērtējumu pēc apskates dabā un pēc citu jaunu apstākļu iegūšanas
 7. Sākam zemes izsoles procesu izmantojot Zīles datubāzi, pateicoties kurai tiek rīkota mērķēta zemes izsole starp vairākiem pretendentiem - primāri tiem, kuri atrodas 50 km rādiusā ap lauksaimniecības zemi vai arī tiem, kuri meklē investīciju objektu
 8. Slēdzam pārdošanas līgumu

Lauksaimniecības zemes izsoles rezultātu visvairāk ietekmē — īpašuma atrašanās vieta un reljefs, augsnes kvalitāte un infrastruktūra kā grāvji, meliorācijas sistēmas un piekļuves ceļi.

Lauku īpašuma konsultāciju centrs Zīles veiks zemes izsoli un palīdzēs pārdot lauksaimniecības zemi īstajam gala pircējam, kas samaksās augstāko cenu! Mūsu konsultantiem ir daudzu gadu pieredze meža, lauksaimniecības, finanšu, mērniecības un investīciju nozarēs.

Aktīvākie dalībnieki zemes izsolē Latvijā

Zemes izsolē parasti visaktīvāk piedalās zemnieki un dažādi investori. Lauksaimniecības zemes izsoles procesā būtiski ir rīkot izsoli starp vairākiem zemniekiem un investoriem, kas būtiski palielinās finansiālo ieguvumu. Mūsu mērķis ir gan palīdzēt izdevīgi pārdot lauksaimniecības zemes, nokārtojot visus ar pārdošanu saistītus dokumentus, gan arī sniegt konsultācijas, kā palielināt lauksaimniecības zemes vērtību pirms pārdošanas. Zīles konsultanti personīgi pazīst un jau ilglaicīgi sadarbojas ar visiem vietējiem un starptautiskajiem investoriem un zemnieku saimniecībām, kas palīdz mūsu klientiem saņemt augstāko cenu no zemes izsoles.

Kā iegūt vairāk no zemes izsoles?

Ieguvums no zemes izsoles būs ievērojami augstāks, ja vērsīsies pie lauku īpašumu konsultāciju centra Zīles, kur konsultanti ar ilggadēju pieredzi meža un lauksaimniecības zemes izsoļu organizēšanā palīdzēs iegūt iespējami augstāko zemes izsoles cenu īpašniekiem nevis starpniekiem.

Zemes izsole - Zīles sniegtie pakalpojumi

Zemes izsole sniegs augstāku ieguvumu, ja izmantosi zinošus konsultantu un nesteigsies. Zīles konsultantiem ir ilggadēja un daudzpusīga pieredze zemju izsoļu organizēšanā, kas sniegs Tev lauksaimniecības zemes izsoles pakalpojumu kāda otra tirgū nav un nodrošinās 20-40% augstāku ieguvumu no zemes izsoles. Zemes izsoles organizēšana iekļauj sekojošus pakalpojumus:

 • Lauksaimniecības zemes nodalīšana no kopējā īpašuma (mājvietas vai meža zemes)
 • Mājvietas sakārtošana un izsoles organizēšana
 • Zemes izsoles organizēšana
 • Vērtējums pēc dokumentiem un pēc apskates dabā
 • Nepieciešamo zemes vērtības celšanas pasākumu organizēšana
 • Palīdzība reģistrēšanai zemesgrāmatā
 • Īpašuma uzmērīšana
 • Palīdzība mantojuma tiesību sakārtošana
 • Visu juridisko un nodokļu jautājumu sakārtošana
 • Komunikācija un visu darbu organizēšana ar notāriem un bankām

Papildus lauksaimniecības zemes izsoles pakalpojumiem un konsultācijām piedāvājam arī lauksaimniecības zemes apsaimniekošanas, apmežošanas, iznomāšanas un citus noderīgus pakalpojumus, kas cels Tavas lauksaimniecības zemes vērtību.

Vēlamies uzsvērt, ka mēs neiesakām pārdot zemi un vienmēr parādīsim vairākus iespējamos veidus, kā ir iespējams pelnīt no savas zemes to nepārdodot. Protams, ja ir radušies apstākļi, kas spiež zemi pārdot, mēs organizēsim zemes izsoles procesu, kas sniegs iespējami augstāko ieguvumu zemes saimniekam.

Biežāk uzdotie jautājumi par zemes proaktīvo pārdošanu
Kā iegūt augstāko cenu no zemes izsoles?

Ieteicams būtu piesaistīt nozari pārzinošus konsultantus, tad obligāti jāsavāc visa pieejamā informācija par Tavu lauksaimniecības zemi, lai ir iespējams veikt vērtējumu pēc dokumentiem. Zīles konsultantu pieredze un pircēju datubāze palīdzēs veikt izsoli starp vairākiem reāliem interesentiem, tādejādi paātrinot zemes izsoles rezultātu un palielinot pēc iespējas ieguvumu. Būtiski ir apzināties, ka steiga samazina iespēju iegūt maksimāli augstāko cenu.

Kā veidojas lauksaimniecības zemes nomas cena?

Lauksaimniecības zemes nomas cena šobrīd Latvijā ir diezgan negodīga pret tās īpašniekiem, kur nomas maksa tiek noteikta apzināti zemāka, maldinot zemes īpašniekus. Zīles ir izstrādājuši lauksaimniecības zemes nomas maksas aprēķina sistēmu, kas ir godīga gan pret īpašnieku, gan iznomātāju. 

Kādi nodokļi ir jāmaksā, ja zeme tiek pārdota zemes izsoles rezultātā?

Ja zemes izsoles rezultātā īpašums tiek veiksmīgi pārdots un ir peļņa tad, ja tas ir vienīgais īpašums un valdījumā 5 gadus nodoklis būs 0%, vai 20%, ja nav vienīgais īpašums saimnieka valdījumā (norādīts likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”). Ar nodokli tiek aplikta starpība, kas veidojas no nekustamā īpašuma pārdošanas cenas atņemot īpašuma iegādes vērtību.

Vēlies organizēt zemes izsoli? Zīles Tev palīdzēs iegūt maksimumu!

Saistītie raksti

Populārākās celulozes izmantošanas nozares

Celulozes izmantojums produktu ražošanā ir būtisks faktors, kas veicina ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.
Publicēts 30/11/2023

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Kādi ir iespējamie meža ciršanas veidi!?

Pirms uzsākt mežistrādi ir būtiski saprast kāds ciršanas veids ir piemērotākais
Publicēts 01/11/2023

Kā atpazīt pārpircējus un uzņēmumus, kas vēlas no Tevis nopirkt pēc iespējas lētāk!?

Daudzi meža un lauksaimniecības zemes īpašnieki iekrīt pārpircēju lamatās, kā rezultātā zemes īpašnieki iegūst par 30-50% mazāk!
Publicēts 26/09/2022

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika