Zemes frēzēšana un pļaušana Zīles uzraudzībā

Zemes frēzēšana un pļaušana Zīles uzraudzībā ir pakalpojums, kas ir iekļauta mūsu zemes apsaimniekošanas pakalpojumā un palīdz uzturēt īpašumu kārtībā tādejādi ceļot tā vērtību. Zemes frēzēšana un pļaušana tiek veikta pēc tam, kad ir veikta īpašuma analīze un apsekošana dabā un saprasts, kāds zemes apsaimniekošanas modelis nesīs visaugstāko ieguvumu zemes saimniekiem. Zīles zināšanas, pieredze un dažādu ieņēmumu potenciālu modelēšana, kā CO2 kompensācijas, saules un vēja parku iespējamība un/vai apmežošana var būtiski palielināt lauksaimniecības zemes īpašnieku ieguvumu.

Zemes frēzēšanas darbi ar Zīles

Nereti pēc izdevīgākā modeļa izvēles ir nepieciešami zemes frēzēšanas darbi un īpašuma pļaušana, kur Zīles organizēs visus procesus Tavā vietā, ietaupot laiku un uzraugot, lai zemes frēzēšanas darbi un pļaušana tiktu veikta kvalitatīvi.

Zīles sniegtie pakalpojumi:

  1. Īpašuma novērtējums pie galda
  2. Īpašuma apskate un novērtējums dabā, kur izvērtējam, vai nepieciešama zemes frēzēšana un/vai pļaušana
  3. Veicam zemes un frēzēšanas darbu organizēšanu un uzraudzību
  4. Uzsākam izvēlēto zemes apsaimniekošanas modeļa realizāciju

Lauku īpašuma konsultāciju centrs Zīles ir pirmais konsultāciju centrs, kas apvieno konsultantus ar pieredzi meža apsaimniekošanā, lauksaimniecības, finanšu, mērniecības un investīciju nozarēs. Mēs dalāmies ar šīm zināšanām un pieredzi, lai līdzcilvēki mums apkārt saņemtu godīgu un iespējami augstāko labumu no lauku īpašuma. Neiesakām pārdot savus īpašumus, ja vien nespiež ārkārtēji apstākļi!

Zemes frēzēšana un pļaušana - biežāk uzdotie jautājumi
Kad jāveic zemes frēzēšanas darbi?

Zemes frēzēšana un/vai pļaušana nepieciešama vai nu, lai celtu lauksaimniecības zemes vērtību, kas palīdzēs iegūt augstāku cenu, ja ir doma pārdot īpašumu, vai arī, ja to pieprasa kāds no izvēlētajiem zemes apsaimniekošanas virzieniem. Piemēram, ja ir skaidrs, ka jāveic zemes apmežošana, tad var būt nepieciešama pļaušana vai arī zemes frēzēšana, lai atvieglotu un uzlabotu apmežošanas rezultātu.

Kāda ir zemes frēzēšanas cena?

Zemes frēzēšanas cenu var ietekmēt vairāki mainīgi apstākļi, kā īpašuma atrašanās vieta, degvielas cenas un zemes frēzēšanas darbu veikšanas apstākļi. Šobrīd cenas vidēji svārstās ap 1500 eiro par hektāru.

Nepieciešami zemes frēzēšanas darbi vai pļaušana? Sazinies ar Zīles!

Saistītie raksti

Populārākās celulozes izmantošanas nozares

Celulozes izmantojums produktu ražošanā ir būtisks faktors, kas veicina ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.
Publicēts 30/11/2023

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Kādi ir iespējamie meža ciršanas veidi!?

Pirms uzsākt mežistrādi ir būtiski saprast kāds ciršanas veids ir piemērotākais
Publicēts 01/11/2023

Kā atpazīt pārpircējus un uzņēmumus, kas vēlas no Tevis nopirkt pēc iespējas lētāk!?

Daudzi meža un lauksaimniecības zemes īpašnieki iekrīt pārpircēju lamatās, kā rezultātā zemes īpašnieki iegūst par 30-50% mazāk!
Publicēts 26/09/2022

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika