Juridiskās un nodokļu konsultācijas pie Zīles samazinās maldināšanas un zaudējumu riskus

Lauku īpašumu konsultāciju centrs Zīles bieži saskaras ar lauku īpašumu saimniekiem, kuri cieš zaudējumus maldināšanas un juridisko nianšu nepārzināšanas dēļ. Šo veikli izmanto daudzi uzņēmumi un pārpircēji, kuri bieži maldina lauku zemju īpašniekus un steidzinot panāk, ka tiek parakstīti nekorekti un īpašniekam zaudējumus nesoši līgumi.

Zīles konsultanti palīdzēs līgumu slēgšanas un nodokļu jautājumos

Neiesakām ņemt rokas naudu un parakstīt rokas naudas līgumu, kā arī ļoti bīstami ir parakstīt ciršanas tiesību līgumu, kuru bieži jauc ar cirsmu pārdošanas līgumu. Nekad neparaksti līgumu, kas Tev atnests uz mājām jau parakstīts. Obligāti izlasi pats līgumu un izmanto jurista vai konsultantu pakalpojumus, kas izskaidros līgumu un panāks, ka tas ir pareizi un godprātīgi sastādīts. Zīles konsultantiem ir pieredze visdažādāko līgumu slēgšanas un nodokļu jautājumu konsultēšanā. Mūsu klientiem nav jāmaksā papildu samaksa par šīm konsultācijām, jo tas viss ir iekļauts mūsu konsultāciju komisijā, kuru klients maksā tikai veiksmīga darījuma gadījumā un tad, kad ir saņēmis samaksu.

Zīles juridiskie un nodokļu jautājumu nodrošinātie pakalpojumi:

 • Pārdošanas līguma sastādīšana un pārrunu vešana
 • Cirsmu pārdošanas līguma sastādīšana
 • Nomas līgumu sastādīšana
 • Aizdevuma līguma procesa organizēšana un pārrunu vešana
 • Darījuma konta un/vai glabājuma pie notāra līguma organizēšana un pārrunu vešana
 • Mantojuma tiesību juridisko jautājumu konsultēšana un organizēšana
 • Biotopu un liegumu apstrīdēšanas procesa organizēšana un pārstāvniecība
 • Nodokļu jautājumu konsultācijas

Zīles ir Tavs advokāts visos juridiskajos un nodokļu jautājumos, kas saistās ap darījumiem ar lauku īpašumiem. Zīles konsultanti parūpēsies, lai ir aizstāvētas Tavas intereses un lai Tu iegūtu pēc iespējas lielāku guvumu, ievērojot visas likuma normas. Mēs nopelnām savu komisiju tikai tad, ja Tu nopelni!

Juridiskie un nodokļu jautājumi, kuros iekrīt saimnieki, ciešot zaudējumus

Diemžēl ir bieži gadījumi, kad, izmantojot īpašnieku nezināšanu un uzticēšanos, tiek noslēgti nekorekti un neizdevīgi zemes saimniekam līgumi, kā rezultātā ir zaudējumi vai negūta iespējami lielākā peļņa.

Lauku konsultāciju centrs Zīles iesaka uzmanīties no šīm juridiskajām līgumu formām:

 • Rokas nauda un rokasnaudas līgums – nekad neņem rokas naudu, tās ir lamatas un iebiedēšanas instruments, kas neļaus Tev atkāpties no darījuma. Zīles esam piedzīvojuši daudzus gadījumus, kur biedējot ar to, ka rokas nauda būs jāatmaksā vairākkārtīgi, īpašnieki tiek piespiesti neizdevīgi pārdot īpašumus. Pirmkārt, likums nosaka, ka rokas naudas atmaksa nedrīkst būt lielāka kā dubultā apmērā, otrkārt, mūsu pieredze rāda, ka bieži atmaksāt rokas naudu pat dubultā apmērā ir izdevīgāk nekā pārdot starpniekam zaudējot 50%!
 • Ciršanas tiesību pārdošanas līgums - bieži šī forma tiek sajaukta ar cirsmu pārdošanas līgumu, bet tas nav viens un tas pats! Ciršanas tiesības atļauj šī līguma īpašniekam principā darīt visu ko viņš vēlas īpašumā, kas attiecas uz to, ko un cik daudz cirst īpašumā. Attiecīgi var būt pārsteigums, uzzinot, ka īpašumā nocirsts stipri vairāk nekā biji iedomājies, ka tiks nocirsts.
 • Daudzi pārpircēji stāsta par iespēju ietaupīt uz nodokļiem, sadalot pirkumu divos līgumos - viens par bioloģisko aktīvu, otrs par īpašuma pirkšanu. Ja tas tiek darīts ar vienu juridisku personu, tad tas ir likuma pārkāpums, un VID var piemērot sodu un likt maksāt nodokļus trīskāršā apmērā. Kā arī ir risks, ka par bioloģisko aktīvu Tev vienkārši nesamaksās!

Nebaidies aizstāvēt savas tiesības un nepieciešamības gadījumā vērsies attiecīgajās iestādēs vai zvani Zīles un mēs Tev palīdzēsim atrisināt jebkuru sarežģījumu. Sargies no vietējiem pārpircējiem, kuri ar steidzināšanu, maldināšanu un psiholoģisku spiedienu mēģina panākt, lai pārdod īpašumu, kā rezultātā zaudēsi 30-50%!

Biežāk uzdotie jautājumi par nodokļiem un juridiskajām niansēm
Cik izmaksā juridiskās un/vai nodokļu konsultācijas?

Lauku īpašumu konsultāciju centra Zīles klientiem šīs konsultācijas ir iekļautas pakalpojumu grozā, kuru sedz komisijas maksa veiksmīga iznākuma gadījumā. Ja neesi Zīles klients, tad vidēji tirgū profesionāla jurista vai advokāta maksa būs sākot no 50 eiro par stundu.

Ko darīt, ja esmu noslēdzis rokas naudas līgumu un vēlos to lauzt?

Galvenais ir nekrist panikā un nebaidīties! Mēs dzīvojam tiesiskā valstī, kurā ir iespējams lauzt jebkuru līgumu neatkarīgi no tā, ko Tev stāsta otra puse. Pirms līguma laušanas svarīgi saprast, vai tas ir izdevīgi, jo lielākā daļa rokas naudas līgumu paredz, ka tos laužot rokas nauda ir jāatgriež dubultā apmērā. Zīles novērtēs īpašuma patieso gala vērtību un, ja tas būs ekonomiski izdevīgi, palīdzēs lauzt līgumu un iegūt iespējami augstāko labumu no īpašuma.

Neiekrīti juridiskos slazdos! Sazinies un Zīles Tev palīdzēs!

Saistītie raksti

Populārākās celulozes izmantošanas nozares

Celulozes izmantojums produktu ražošanā ir būtisks faktors, kas veicina ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.
Publicēts 30/11/2023

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Kādi ir iespējamie meža ciršanas veidi!?

Pirms uzsākt mežistrādi ir būtiski saprast kāds ciršanas veids ir piemērotākais
Publicēts 01/11/2023

Kā atpazīt pārpircējus un uzņēmumus, kas vēlas no Tevis nopirkt pēc iespējas lētāk!?

Daudzi meža un lauksaimniecības zemes īpašnieki iekrīt pārpircēju lamatās, kā rezultātā zemes īpašnieki iegūst par 30-50% mazāk!
Publicēts 26/09/2022

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika