Īstermiņa aizdevums, lai nav steigā jāpārdod īpašums, zaudējot 30-50%

Bieži saskaramies ar situācijām, kad īstermiņa aizdevums būtu palīdzējis neciest zaudējumus īpašuma saimniekiem, jo ir nonākuši sarežģītā finansiālā situācijā, kuru izmanto vietējie pārpircēji, kuri, izmantojot saimnieku izmisumu un steigu, nopērk īpašumu par 30-50% lētāk. Esam jau uzsvēruši vairākkārt, ka steiga un uzticēšanās vietējiem pārpircējiem noved pie tā, ka īpašnieka ieguvums ir par 30-50% mazāks. Tāpēc Zīles ir radīts šis pakalpojums, kur mēs palīdzam īpašumu saimniekiem iegūt īstermiņa aizdevumu, lai atrisinātu neparedzēti radušās finansiālas problēmas un paralēli veicam vai nu īpašuma izsoles procesu vai arī apsaimniekojam īpašumu. Aizdevums palīdz īpašuma saimniekam sakārtot savu finansiālo stāvokli, nokārtot visas saistības un iegūt par 30-50% vairāk no sava īpašuma pārdošanas vai viedās apsaimniekošanas.

Aizdevums augstākam ieguvumam nepārdodot īpašumu

Aizdevumi ir palīdzējuši daudziem Zīles klientiem nepārdot īpašumu steigā ciešot 30-50% lielus zaudējumus. Pateicoties īstermiņa aizdevumam saimnieks atrisināja finansiālās problēmas un ieguva laiku, lai pārdotu vai apsaimniekotu īpašumu iegūstot iespējami lielāku ieguvumu. Izmantojot Zīles pakalpojumu “viedā apsaimniekošana” vai veicot zemes izsoli, no īpašuma tiek iegūts nepieciešamais naudas apjoms, lai atrisinātu visas savas finansiālās problēmas nepārdodot īpašumu!

Zīles mērķis ir vienmēr mēģināt atrast risinājumu jebkurā situācijā un parādīt lauku īpašumu saimniekiem, kā viedi saimniekot, iegūstot pēc iespējas augstāku ieguvumu nepārdodot īpašumu. Sargieties no vietējiem pārpircējiem, kas ar steidzināšanu, maldināšanu un psiholoģisku spiedienu mēģina panākt, lai pārdodat īpašumu, kā rezultātā zaudēsiet 30-50%!

Apstākļi, kas noved pie pārdošanas steigā zaudējot 30-50%:

 • Informācijas trūkums - lauksaimniecības un it sevišķi meža zemes apsaimniekošana ir komplicēta lieta, kur nepieciešamas specifiskas zināšanas, kuras nevar vienkārši iegūt vai izlasīt internetā. Šo apstākli izmanto starpnieki un pārpircēji, lai iedzīvotos uz lauku īpašumu saimniekiem, bieži vien nopelnot vairāk nekā īpašuma saimnieks.
 • Bailes - šo apstākli arī izmanto pārpircēji, bieži biedējot ar to, ka cenas tūlīt samazināsies vai ka piedāvājums ir spēkā tikai šodien.
 • Steiga - vislielākais lauku īpašumu saimnieku ienaidnieks. Visi starpnieki vienmēr Jūs steidzinās, būs klāt jau nākamajā dienā un būs gatavi uzreiz skriet pie notāra un pat iemaksāt rokas naudu!
 • Rokas nauda – nekad neņemiet rokas naudu, tās ir lamatas un iebiedēšanas instruments, kas neļaus Jums atkāpties no darījuma. Zīles esam piedzīvojuši daudzus gadījumus, kur biedējot ar to, ka rokas nauda būs jāatmaksā vairākkārtīgi īpašnieki tiek piespiesti neizdevīgi pārdot īpašumus. Pirmkārt, likums nosaka, ka rokas naudas atmaksa nedrīkst būt lielāka kā dubultā apmērā, otrkārt, mūsu pieredze rāda, ka bieži atmaksāt rokas naudu pat dubultā apmērā ir izdevīgāk nekā pārdot starpniekam zaudējot 50%!
 • Pārpircēji, kas maldina izmantojot dažādus viltīgus instrumentus - skaistas reklāmas, kas sola 20 000 par hektāru, daudz dažādas mājaslapas ar vienu domu dabūt no Jums tikai informāciju, nepārtraukti zvani, kur tiek pārkāptas Jūsu tiesības. Ir pat tādi pārpircēji, kas izveidojuši vairāku kompāniju tīklu un tad uzrunā īpašniekus it kā no dažādām kompānijām.
 • Nonākšana sarežģītā finansiālā situācijā - šis apstāklis diemžēl bieži piespiež īpašuma saimniekus pārdot steigā zaudējot milzīgas summas, tāpēc Zīles esam radījuši šo īstermiņa aizdevuma iegūšanas konsultāciju pakalpojumu.

Lauku īpašuma konsultāciju centrs Zīles ir pirmais konsultāciju centrs, kas apvieno konsultantus ar pieredzi meža apsaimniekošanā, lauksaimniecības, finanšu, mērniecības un investīciju nozarēs. Mēs dalāmies ar šīm zināšanām un pieredzi, lai līdzcilvēki mums apkārt saņemtu godīgu un iespējami augstāko labumu no lauku īpašuma. Neiesakām pārdot savus īpašumus, ja vien nespiež ārkārtēji apstākļi.

Ko darīt, ja īpašums jau ieķīlāts?

Arī šajā gadījumā spēsim piedāvāt risinājumu, jo parasti liela daļa kredītiestāžu lauksaimniecības un it sevišķi meža zemes vērtē ļoti piesardzīgi, kur meža zemju gadījumā augošo koku vērtība netiek ņemta vērā. Pateicoties Zīles konsultantu pieredzei un kontaktiem, esam atraduši sadarbības partnerus, kuri uzticas mūsu īpašumu vērtējumiem, pateicoties kam ir iespējams ātrais aizdevums, pārfinansējot jau apgrūtinātus īpašumus, ja to pieļauj Zīles vērtējums. Ātrais aizdevums un pārfinansēšanās palīdz daudziem apgrūtināto īpašumu saimniekiem veiksmīgi dzēst savas parādsaistības un papildus vēl nopelnīt apsaimniekojot vai pārdodot īpašumu pārdomātā procesā un iegūstot par 30-50% vairāk.

Ātrais aizdevums - kāds ir tā iegūšanas process?

Zīles konsultantiem ir daudzpusīga pieredze ne tikai meža un lauksaimniecības zemes apsaimniekošanā un izsoļu organizēšanā, bet arī finanšu nozarē. Pieredze un kontakti finanšu nozarē palīdz Zīles veiksmīgi konsultēt īpašuma saimniekus, kam nepieciešams īstermiņa aizdevums. Šis pakalpojums atrisina īpašuma saimnieka finansiālās grūtības un palīdz iegūt par 30-50% vairāk no īpašuma apsaimniekošanas vai pārdošanas.

Zīles sniegtie pakalpojumi:

 1. Visu nepieciešamo dokumentu savākšana un sagatavošana
 2. Īpašuma vērtējums pie galda un pēc apskates dabā
 3. Aizdevuma saņemšanas procesa konsultēšana un organizēšana
 4. Kad naudas aizdevums saņemts, izstrādājam izdevīgāko scenāriju, lai īpašuma saimnieks iegūtu pēc iespējas augstāku ieguvumu
 5. Atkarībā no izvēlētā scenārija uzsākam vai nu īpašuma apsaimniekošanas vai izsoles procesu

Zīles organizēs visus procesus Tavā vietā, ietaupot laiku un palīdzot, lai tiktu iegūts naudas aizdevums un nav jāpārdod īpašums steigā zaudējot 30-50%.

Aizdevumi - biežāk uzdotie jautājumi
Cik ātri iespējams saņemt ātro aizdevums un kā to iegūt?

Tā kā Zīles ir pieredze un kontakti arī finanšu nozarē, tad esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar vairākiem aizdevējiem, kas uzticas mūsu vērtējumiem un būtiski paātrina aizdevuma izsniegšanas termiņus. Ātrais aizdevums vidēji ir iegūstams 7 dienu laikā, bet, ja ir ļoti spiedīgi apstākļi, to ir iespējams iegūt 3 dienu laikā izmantojot Zīles konsultācijas!

Kādas procentu likmes ir jāmaksā, ja tiek iegūts naudas aizdevums?

Galvenais nav likmes procents, bet gan uz kādu termiņu aizdevums ir nepieciešams un cik tiks iegūts vairāk nepārdodot īpašumu steigā. Gada likme svārstās no 8-14%, ko ietekmē dažādi apstākļi. Piemēram, ja nepieciešams aizdevums 10 000 eiro uz trīs mēnešiem un gada likme būs 12%, tātad procentu maksājumos tiks samaksāti 300 eiro. Un tad iedomāsimies, ka īpašuma vērtība ir 20 000 eiro, kuru jau steigā būtu pārdevis par 15 000 eiro. Tad gala aprēķins būtu sekojošs, ka paņemot īstermiņa aizdevumu iegūsi par 4 700 eiro vairāk nekā pārdodot īpašumu steigā!

Steidzami nepieciešams naudas aizdevums? Nepārdod savu īpašumu steigā zaudējot 30-50%! Sazinies un Zīles Tev palīdzēs!

Saistītie raksti

Populārākās celulozes izmantošanas nozares

Celulozes izmantojums produktu ražošanā ir būtisks faktors, kas veicina ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu.
Publicēts 30/11/2023

Ko var cirst neprasot ciršanas apliecinājumu!?

Ne visām mežizstrādes darbībām mežā ir nepieciešams ciršanas apliecinājums
Publicēts 02/11/2023

Kādi ir iespējamie meža ciršanas veidi!?

Pirms uzsākt mežistrādi ir būtiski saprast kāds ciršanas veids ir piemērotākais
Publicēts 01/11/2023

Kā atpazīt pārpircējus un uzņēmumus, kas vēlas no Tevis nopirkt pēc iespējas lētāk!?

Daudzi meža un lauksaimniecības zemes īpašnieki iekrīt pārpircēju lamatās, kā rezultātā zemes īpašnieki iegūst par 30-50% mazāk!
Publicēts 26/09/2022

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika